PRIVATUMO POLITIKA

Ši privatumo politika išaiškina, kaip mes naudojame ir saugome bet kokius Jūsų duomenis, kurie yra renkami, kai lankotės Pagamintavienuolyne.lt svetainėje ir naudojatės jos paslaugomis. Jūsų saugumas ir privatumas mums yra labai svarbūs, todėl tvarkydami Jūsų asmens duomenis laikomės Bendrojo duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 (ES) (toliau – BDAR) bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų, taip pat kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MB Penki talentai (toliau – Bendrovė), į. k. 306120212, buveinės adresas Rinktinės g. 16-46, Vilnius. Su Bendrove susisiekti galite el. paštu labas@pagamintavienuolyne.lt arba tel. +37061672788.

Iš kur gauname duomenis apie Jus?

Beveik visus Jūsų asmens duomenis mes gauname iš Jūsų: Jums pildant registracijos anketą, kuriant paskyrą, perkant pagamintavienuolyne.lt svetainėje, užsisakant naujienlaiškį, atsiunčiant užklausą ir pan.

Mes taip pat galime tvarkyti Jūsų duomenis, kuriuos mums pateikia pagamintavienuolyne.lt   klientai, pavyzdžiui, tais atvejais, jeigu nori Jums padovanoti pagamintavienuolyne.lt nupirktas prekes ar nurodyti Jūsų adresą kaip prekės pristatymo vietą.

Kokiais tikslais renkama Jūsų informacija?

Renkame ir tvarkome tik tokius Jūsų duomenis, kurie yra būtini prekių pirkimo-pardavimo elektroninėje parduotuvėje pagamintavienuolyne.lt sutartims sudaryti, Jūsų įsigytoms prekėms Jūsų pasirinktu būdu ir adresu pristatyti, visiems sutartiniams įsipareigojimams vykdyti, tiesioginės rinkodaros ir informacijos siuntimo tikslais. Siekdami suteikti geriausią naudojimosi svetaine patirtį ir, remdamiesi Jūsų interesu, ištaisyti veiklos klaidas, renkame ir analizuojame statistinius duomenis apie naršymą svetainėje (kokius produktus peržiūrite, kokius produktus perkate, kokiuose puslapiuose apsilankote ir pan.). Atkreipiame dėmesį, kad pagal statistinius duomenis neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Kaip saugome Jūsų informaciją?

Kiek tai yra įmanoma, vidinių organizacinių ir techninių priemonių pagalba užtikriname asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, asmens tapatybės vagystes, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. 

Į svetainės serverį yra įdiegtas SSL protokolas. Iškoduoti svetainės informaciją gali tik svetainės serveris, todėl trečios šalys negali įsiterpti tarp lankytojo ir svetainės bei taip nuskaityti lankytojo duomenų.

Kam gali būti atskleidžama Jūsų informacija?

Pagamintavienuolyne.lt ir gamintojai (tik tie gamintojai, kurie patys išsiunčia Jums prekes) įsipareigoja neatskleisti pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai informacija yra būtina partneriui, teikiančiam prekių pristatymo, mokėjimų inicijavimo ir surinkimo ar kitas su pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka: teisėsaugos institucijoms, jeigu būtina užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms arba būtina jas tirti;siekiant apginti savo teises ar interesus.

Kokios yra Jūsų teisės?

  • Teisė žinoti ir būti informuotam apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą;
  • Teisė reikalauti ištaisyti neteisingus duomenis. Svarbu pažymėti, kad asmuo, pildydamas registracijos anketą, privalo pateikti tikrovę atitinkančius duomenis;
  • Teisė reikalauti ištrinti duomenis („teisė būti pamirštam“). Kai asmuo nebenori, kad jo duomenys būtų tvarkomi, ir nėra jokio teisinio pagrindo jų laikyti, duomenys turi būti ištrinti;
  • Teisė atšaukti sutikimą. Jeigu Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi Jūsų sutikimo pagrindu, Jūs turite teisę bet kuriuo metu tokį sutikimą atšaukti;
  • Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai mes asmens duomenis tvarkome teisėto Bendrovės ar trečiosios šalies intereso pagrindu. Jums paprieštaravus, mes Jūsų asmens duomenis toliau galėsime tvarkyti tik dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves, arba siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus;
  • Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai. Jeigu manote, kad Jūsų asmens duomenų tvarkymas pažeidžia BDAR nuostatas, Jūs turite teisę pateikti skundą atitinkamai priežiūros institucijai.

Slapukai

Informuojame, jog tam, kad galėtume Jums pasiūlyti visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. „cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamiesi Pagamintavienuolyne.lt paslaugomis sutinkate su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamiesi į mus svetainėje skelbiamais kontaktais.

Pakeitimai

Pagamintavienuolyne.lt komanda pasilieka teisę bet kada atnaujinti ar pakeisti šią Privatumo politiką, todėl rekomenduojame ją retkarčiais perskaityti ir taip susipažinti su aktualia Privatumo politikos redakcija. Esant esminiams Privatumo politikos pasikeitimams, apie tai svetainės lankytojus informuosime atskiru pranešimu.