GAMINIŲ (PREKIŲ) SIUNTIMO, PRIĖMIMO IR GRĄŽINIMO TVARKA

1.Gaminių (prekių) siuntimas

1.1. Atlikęs apmokėjimą, Pirkėjas gaus patvirtinimą apie užsakymą ir susijusią informaciją nurodytu el. paštu.
1.2. Parduotuvėje įsigyti Gaminiai (prekės) siunčiami iš sandėlio arba pačių Gamintojų iš skirtingų Lietuvos vietų. Jeigu prekių krepšelį sudaro Gaminiai (prekės), laikomi sandėlyje ir Gaminiai (prekės), laikomi pas Gamintojus, SVARBU žinoti:

 • Gali skirtis Gaminių (prekių) paruošimo siuntimui laikas. Jeigu Gaminiai (prekės) yra sandėlyje arba pas Gamintoją, įprastai tai užtrunka iki 3 darbo dienų; jeigu kuriama pagal individualų užsakymą – pagaminimo ir išsiuntimo terminas derinamas individualiai.
 • Užsakyti Gaminiai (prekės) Pirkėją gali pasiekti skirtingu laiku. Siuntos siunčiamos naudojantis LP EXPRESS ir Venipak kurjerių ir paštomatų paslaugomis.
 • Krepšelio pristatymo kainą sudaro bendra visų siuntėjų pristatymo įkainių suma.  
 • Jei norimų Gaminių (prekių) nėra ar šiuo laikotarpiu atsirado nenumatytų problemų, susijusių su pristatymu, Pagamintavienuolyne.lt komanda neatidėliodama informuos klientą jo nurodytais kontaktais.
 • Užsakymai, atlikti savaitgalį ar LR valstybinių švenčių dienomis, bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną.

2. Gaminių (prekių) priėmimas

2.1. Pirkėjas įsipareigoja Gaminius (prekes) priimti pats. Tuo atveju, kai jis Gaminių (prekių) pats priimti negali, o Gaminiai (prekės) pristatyti nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų Parduotuvei dėl Gaminių (prekių) pristatymo netinkamam subjektui.

3. Gaminių grąžinimas ir keitimas

3.1. Pagamintavienuolyne.lt komanda ir Gamintojai labai viliasi, kad šiuo aprašymu Pirkėjui neprireiks pasinaudoti, tačiau atsitikus taip, kad Gaminį (prekę) Pirkėjas norės grąžinti ar pakeisti kitu, tai padaryti paprasta.

 • Pirkėjas turi teisę grąžinti Gaminius (prekes) ir atgauti sumokėtus pinigus nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų, išskyrus Gaminius (prekes) ar atvejus, kurie patenka į LR Civilinio kodekso 6.228(10) str. numatytas išimtis. (pvz.: pagal individualų Pirkėjo užsakymą pagaminti gaminiai, dėl higienos priežasčių negrąžinami gaminiai, išpakuoti leidiniai ir kt.).
 • Tuo atveju, kai Sutartis yra sudaryta dėl Gaminių (prekių), įsigytų iš skirtingų Gamintojų, ir šie Gaminiai (prekės) yra pristatomi skirtingu laiku, 14 (keturiolikos) dienų grąžinimo terminas galioja nuo konkretaus Gaminio (prekės) pristatymo dienos.
 • Norėdamas grąžinti Gaminį (prekę) ar jį pakeisti kitu, Pirkėjas raštiškai apie tai informuoja Pagamintavienuolyne.lt komandą el. paštu labas@pagamintavienuolyne.lt.
 • Grąžinamas Gaminys (prekė) turi būti nenaudotas ir nepraradęs prekinės išvaizdos, t. y. apžiūrėtas tik tiek, kiek tai būtų galima padaryti fizinėje parduotuvėje.
 • Grąžinti Gaminį (prekę) Pirkėjas gali per kurjerius ar paštomatu siuntėjo nurodytu adresu. Grąžinamo Gaminio (prekės) siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Gaminys (prekė) turi būti tinkamai supakuotas, kad nebūtų pažeistas siuntimo metu. Pirkėjas turi informuoti Pagamintavienuolyne.lt komandą el. paštu labas@pagamintavienuolyne.lt apie grąžinamo Gaminio (prekės) išsiuntimą, nurodydamas siuntos sekimo numerį.
 • Pagamintavienuolyne.lt komanda turi teisę negrąžinti pinigų už Gaminį (prekę), kuris buvo grąžintas su trūkumais, atsiradusiais dėl Pirkėjo kaltės (pvz. Pirkėjas išsiuntė netinkamai supakuotą Gaminį (prekę), buvo nurodytas netinkamas adresas, Gaminys (prekė) buvo prarastas ar sugadintas grąžinimo  metu).
 • Gamintojui gavus grąžinamą Gaminį (prekę), pinigus Pagamintavienuolyne.lt komanda įsipareigoja pervesti į užsakymo metu naudotą Pirkėjo sąskaitą per 10 (dešimt) d. d.